Hurtownia w Wólce Kosowskiej – bogactwo asortymentowe

Jesteśmy jednym z największych centrów handlowych w Europie środkowo – Wschodniej, które oferuje wiele produktów o azjatyckim pochodzeniu. Głównie z takich państw, jak Chiny i Tajlandia. Nasze sklepy oraz hurtownie łącznie zajmują przestrzeń prawie czterdziestu hektarów, co wygląda bardzo imponująco i zachęcająco. W miejscowości Wólka Kosowska Centrum Chińskie prosperuje już od kilka lat i nieustannie stara się zadowolić swoich Klientów.
Na wspomnianej już wyżej powierzchni zostało postawione sześć wielkich hali handlowych oraz wybudowano dodatkowe cztery magazyny wielkopowierzchniowe. Koszt, jaki ponieśliśmy, by stworzyć tak okazały kompleks budynków to ponad 150 milionów euro. Jest to niewątpliwie potwierdzeniem naszego udziału w krajowym rynku. W lokalizacji Wólka Kosowska Centrum Chińskie serdecznie zaprasza wszystkich nowych i stałych Klientów do odbycia swojej podróży pośród tysięcy dostępnych od ręki produktów oraz do zakupu w bardzo korzystnych i atrakcyjnych cenach. Nasze centrum zostało zlokalizowane w odległości około 25 kilometrów od Warszawy. Z pewnością łatwo będzie do nas trafić wszystkich osobom, które jadą od strony Radomia, ponieważ właśnie na tej drodze w kierunku do naszej stolicy zostało umieszczone nasze centrum. Dzięki właśnie świetnej lokalizacji możemy śmiało stwierdzić, że stanowimy bardzo dobrze usytuowaną bazę zakupową, w której postaramy się jak najlepiej obsłużyć wszystkich naszych Klientów – hurtowych oraz detalicznych. W miejscu Wólka Kosowska Centrum Chińskie zaoferuje naszym Odbiorcom produkty wysokiej jakości, które będą stanowić m.in. zegarki w różnych kolorach i wzornictwie, biżuteria będąca ozdobą dla każdej kobiety, a także używana odzież sprowadzana z Azji. Warto także wspomnieć o obuwiu, które trafia na nasze półki od zagranicznych dostawców, ale także od polskich producentów, którzy w naszym centrum mają swoje sklepy i stoiska.
Dołożymy dużych starań, by mogli Państwo cieszyć się udanymi i owocnymi zakupami w naszym centrum. Życzymy wszystkim samych dobrych wyborów.